Biznes

Nagrody dla liderów MVNO

Pod koniec maja br. w Amsterdamie rozdano wyjątkowe nagrody w branży operatorów wirtualnych.

Wyłoniono zwycięzców w 10 kategoriach, wskazując najlepsze firmy z branży MVNO.

Najbardziej znaczącym operatorem wirtualnym, który wywiera duży wpływ na branżę i przestrzega najlepszych praktyk został PostePay. Sukces włoskiej firmie zapewniło rozwiązanie „Postepay Connect”, które integruje usługi telefoniczne z usługami płatności cyfrowych.

Za największego innowatora MVNO jury uznało Audacious. Ten nowy brytyjski operator postawił sobie za cel zapewnienie lepiej słyszalnych połączeń telefonicznych dla około 10 milionów ludzi w Wielkiej Brytanii, którzy cierpią z powodu łagodnej, umiarkowanej lub ciężkiej utraty słuchu. Szacuje się, że do 2023r. dołączy do nich 600 000 klientów.

Tytuł „Najlepszy MVNE”przyznawany jest tym firmom, które jako MVNE współpracowały zarówno z MNO, jak i MVNO w celu wsparcia usług MVNO. W tej kategorii wskazano belgijską firmę Effortel.

Ciekawą kategorią okazało się „Najbardziej udany start up”. Nagroda ma na celu uhonorowanie firmy będącej na rynku maksymalnie od dwóch lat, która stała się prawdziwie innowacyjna i wiodąca, jeśli chodzi o sposób prowadzenia działalności. 1NCE, które zwyciężyło w tym roku, oferuje usługi zarządzania połączeniami dla aplikacji IoT o niskiej przepustowości. Spółka opracowała przełomowy model cenowy dla połączeń IoT – opłata za 1NCE Lifetime Fee. Zasięg 1NCE szybko rośnie i obejmuje już wszystkie główne kraje w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Operator oferuje bezproblemową obsługę nośników dla 2G, 3G, 4G, NB-IoT i LTE-M.

Z kolei „Najlepszym dostawcą usług e-SIM” została firmaTata Communications. Celem wyróżnienia jest zwrócenie uwagi na dostawców rozwiązań e-SIM, którzy pomagają operatorom wirtualnymi producentom OEM w rozwoju działalności zapewniajacej globalną łącznośćFirma Tata Communications przyznaje, że obsługuje ponad 25% światowych „tras” internetowych, a ponad 70% operatorów komórkowych na świecie korzysta z ich sieci.

Więcej o samym konkursie i zwycięzcach innych kategorii można przeczytać pod linkiem:

https://tmt.knect365.com/mvnos-world-congress/awards

 

Next Mobile
Posts created 32

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *