Komunikacja

Viva! Mobile nominowana do nagrody Złoty Bell w plebiscycie Moblity Trends 2019 .

Viva! Mobile zyskała nominację w kategorii „Oferta operatorska B2C 2019 roku” w jubileuszowej 10. edycji plebiscytu Mobility Trends 2019. O zwycięstwie zadecydują konsumenci. Na pierwszą polską charytatywną sieć telefonii komórkowej można oddać głos do 24 lutego. Wystarczy jedynie jedno kliknięcie: https://bit.ly/3brSFDp

Mobility Trends to plebiscyt, w którym internauci decydują, jaki produkt i usługa minionego roku powinna zdobyć statuetkę. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali, na której otrzymają nagrody „Złoty Bell” za najlepsze produkty i usługi, przyznawane na cześć Alexandra Grahama Bella, szkockiego wynalazcy telefonu. Nagrody otrzymują także osoby związane z branżą telekomunikacyjną i nowoczesnych technologii.

Mobility Trends przez jest największym i niezależnym badaniem trendów w branży nowych technologii w Polsce. W ubiegłym roku konsumenci mogli wybierać spośród prawie 350 produktów i usług dodanych do ankiety przez producentów lub dystrybutorów w 19 kategoriach. W głosowaniu wzięło udział prawie 23 tysiące internautów, którzy oddali w sumie 138 219 głosów.

Prosimy więc o Państwa głosy w imieniu wszystkich podopiecznych Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!

Viva!Mobile

Next Mobile
Posts created 32

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *