Komunikacja

Viva! Mobile nominowana do nagrody Złoty Bell w plebiscycie Moblity Trends 2019 .

Viva! Mobile zyskała nominację w kategorii „Oferta operatorska B2C 2019 roku” w jubileuszowej 10. edycji plebiscytu Mobility Trends 2019. O zwycięstwie zadecydują konsumenci. Na pierwszą polską charytatywną sieć telefonii komórkowej można oddać głos do 24 lutego. Wystarczy jedynie jedno kliknięcie: https://bit.ly/3brSFDp

Mobility Trends to plebiscyt, w którym internauci decydują, jaki produkt i usługa minionego roku powinna zdobyć statuetkę. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali, na której otrzymają nagrody „Złoty Bell” za najlepsze produkty i usługi, przyznawane na cześć Alexandra Grahama Bella, szkockiego wynalazcy telefonu. Nagrody otrzymują także osoby związane z branżą telekomunikacyjną i nowoczesnych technologii.

Mobility Trends przez jest największym i niezależnym badaniem trendów w branży nowych technologii w Polsce. W ubiegłym roku konsumenci mogli wybierać spośród prawie 350 produktów i usług dodanych do ankiety przez producentów lub dystrybutorów w 19 kategoriach. W głosowaniu wzięło udział prawie 23 tysiące internautów, którzy oddali w sumie 138 219 głosów.

Prosimy więc o Państwa głosy w imieniu wszystkich podopiecznych Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!

Viva!Mobile

Next Mobile
Posts created 32

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *