Biznes Komunikacja Technologia

Własna sieć komórkowa na wyciągnięcie ręki

Jednym tchem potrafimy wymienić polskich operatorów komórkowych dostarczających nam usługi telekomunikacyjne. Niewielu z nas zapewne wie, że istnieje możliwość stworzenia własnej sieci, która będzie spersonalizowana i stworzona na miarę naszych oczekiwań.

Do tej pory zaporą były z pewnością koszty. Kształtowały się one w na poziomie kilku milionów złotych i były skutecznym hamulcowym podejmowania decyzji o budowie własnej sieci.  Mało kto także rozważał ten kanał jako skuteczną platformę do działań marketingowych czy employer brandingowych. Tam, gdzie pojawiała się bariera finansowa, kończyły się możliwości.

Od kilku miesięcy sytuacja uległa diametralnej zmianie. Wraz z pojawieniem się na polskim rynku firmy Next Mobile, budowa własnej sieci komórkowej stała się nie tylko możliwa, ale i opłacalna.

Co daje posiadanie własnej telefonii komórkowej? Poza promocją marki także wsparcie sprzedaży. Jest to doskonałe narzędzie komunikacji zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej. Daje możliwość prowadzenia szerokich działań konsumencko – lojalnościowych jak tych z szeroko rozumianego marketingu i PRu.

Jak to działa? Otóż firma Next Mobile oferuje pakiet gotowych rozwiązań zdejmujących z partnera biznesowego większość obowiązków i działań procesowych związanych z uruchomieniem sieci.

Partner może ustalić własną nazwę sieci, która wyświetli się każdemu jej klientowi. Spersonalizowane karty SIM są dodatkowym atutem w przypadku chęci budowania rozpoznawalności reprezentowanej przez nas marki. Po stronie Next Mobile pozostaje cała obsługa abonenta. Począwszy od integracji technicznej, budowy indywidualnej strony internetowej po Call Center i obsługę płatności. Wszelkie formalności pomiędzy partnerem biznesowym będącym właścicielem spersonalizowanej sieci a abonentem docelowym spadają na Next Mobile co czyni naszą sieć praktycznie bezobsługową.

Dodatkowym atutem przy współpracy z Next Mobile jest dedykowana infolinia sprzedażowa.

Warto rozważyć benefity płynące z inwestycji we własną sieć komórkową. Może okazać się, że to nie tylko doskonałe narzędzie marketingowe, ale także źródło dodatkowych dochodów dla naszej firmy.

Marta Mroczkowska
Posts created 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *